Franciszkański Zakon Świeckich
przy Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej
Katowice Podlesie

 

Historia
Rada
Galeria
Sztandar
Relikwie
Kalendarz
Linki
Strona główna

 

   


RADA


Kapituła sprawozdawczo – wyborcza we wspólnocie FZŚ

 

02.05.2016

Przełożona – Otylia Roj

Z-ca przeł. – Maria Pilorz

Sekretarz – Krystyna Chęcińska

Skarbnik – Elżbieta Strzempa

Radny ds. formacji, ds. RF i FM – Leokadia Puto

Radna ds. gospodarczych – Helena Poznańska

 

 

06.05.2013

Przełożona – Otylia Roj

Z-ca przeł. – Anna Parzonka

Sekretarz – Krystyna Chęcińska

Skarbnik – Maria Pilorz

Radny ds. formacji – Eugeniusz Wiechuła

Radna ds. RF i FM – Leokadia Puto

Radna ds. gospodarczych – Helena Poznańska

 

04.05.2010

Przełożona – Otylia Roj

Z-ca przeł.  Eugeniusz Wiechuła

Sekretarz – Elżbieta Strzempa

Skarbnik – Maria Pilorz

Radny ds. formacji – Józefa Bywalec

Radna ds. RF i FM – Leokadia Puto

Radny ds. gospodarczych – Helena Poznańska

 

01.09.2007

Przełożona – Leokadia Puto

Z-ca przeł. – Maria Pilorz

Sekretarz – Elżbieta Strzempa

Skarbnik – Otylia Roj

Radny ds. formacji – Eugeniusz Wiechuła

Radny ds. gospodarczych – Helena Poznańska

 

29.09.2004

Przełożona – Leokadia Puto

Z-ca przeł. – Maria Pilorz

Sekretarz – Elżbieta Strzempa

Skarbnik – Emilia Kocima

Mistrz formacji – Eugeniusz Wiechuła

 

30.08.2001

Przełożona Leokadia Puto

Z-ca przeł. Elżbieta Manowska

Sekretarz – Norma Kufrej

Skarbnik – Emilia Kocima

Mistrz formacji – Henryk Jaworski

 

Z „Księgi Profesów" wspólnoty miejscowej FZŚ założonej  01.08.2006:                      

Przełożeni wspólnoty

od

do

Asystenci 

Jadwiga Brożek

 

 1980   

 

Elżbieta Myszor

 1981    

 1990   

 

Józefa Bywalec

 1990    

 30.08.2001   

O. Emil Pacławski  OFM   1995-2000

Leokadia Puto

 30.08.2001    

 04.05.2010   

O. Gracjan Szołtysik OFM   2001-2004
O. Tobiasz Kołodziejczyk OFM   2005-2010

Otylia Roj

 04.05.2010    

 06.05.2013 ...  

O. Tobiasz Kołodziejczyk OFM   2010-2014
O. Maksymilian Brylowski OFM  2014 - 2015
br. Zbigniew Kołodziejczyk OFM Cap - od 2016